?

Spirit of adventure

Ігор Магновський

Social capital

  • less than 10
Name:
Ігор Магновський
Birthdate:
23 October
Schools:
Привіт! Вітаю у моєму блозі :) Журнал про подорожі та експедиції, по Україні та інших країнах, дослідження та відкриття, природа та фотографія.

Ходжу в Карпати (живу за 40км від них) та іншими горами, досліджую печери, шахти, сплавляюся річками, катаю на велосипеді, літаю, мандрую автостопом, беру участь в природничих експедиціях, фотографую (в основному тревел та пейзаж). Вегетаріанець. Шукаю себе та відкриваю світ.

Працював геологом на полярному колі, зараз планую декілька серйозних експедицій природничого та етнографічного характеру. Шукаю однодумців та нових друзів, бажаючих скласти компанію у подорожах, походах.

Наразі створив в Івано-Франківську геоклуб, запрошую долучатися до нашої спільноти у Fb:
https://www.facebook.com/groups/IFgeoexplorers/
cross-country, gorgany race, Алтай, Бабуган яйла, Горгани, Дністер, Камчатка, Карабі яйла, Карабі-Яйла, Карпати, Крим, Украинская спелеологическая ассоциация, Чорногора, автостоп, веломандри, велосипеди, велоспорт, велотуризм, виживання, гори, експедиції, медведі, мультиспорт, печери, пластиковий пліт, походи, пригоди, пригодницькі гонки, спелеологія, сплави, фотоанімалістика, фотографія

Social capital

  • less than 10

Statistics